Новини

Ви запитуєте,ми -відповідаємо!

Ви запитуєте,ми -відповідаємо!
Відповідь ?? Згідно частини четвертої статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» (далі – Закон) виконавець зобов’язаний обчислювати розмір заборгованості із сплати аліментів щомісяця. Виконавець зобов’язаний повідомити про розрахунок заборгованості стягувачу і боржнику у разі:
??надходження виконавчого документа на виконання від стягувача;
??подання заяви стягувачем або боржником;
??надіслання постанови на підприємство, в установу, організацію, до фізичної особи - підприємця, фізичної особи, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію чи інші доходи;
??надіслання виконавчого документа за належністю до іншого органу державної виконавчої служби;
??закінчення виконавчого провадження.
??Окрім того, відповідно до пункту четвертого розділу XVI Інструкції з організації примусового виконання рішень виконавець зобов'язаний обчислювати розмір заборгованості зі сплати аліментів щомісяця (додаток 15) та у випадках, передбачених частиною четвертою статті 71 Закону, повідомляти про розрахунок заборгованості стягувача і боржника.
??А отже, в даному випадку стягувачу необхідно звернутись до відділу державної виконавчої служби, в якому на виконанні перебуває виконавчий документ про стягнення аліментів, із заявою про надання відповідного розрахунку заборгованості.