Новини

Відбулась інформаційна сесія!

Відбулась інформаційна сесія!
Особливості державної реєстрації актів цивільного стану в умовах воєнного стану обговорили сьогодні з громадами Вінниччини під час інформаційної сесії, яка відбулась у ULEAD з Європою в Вінницькій області спільно з Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Хмельницький).
???? Під час онлайн зустрічі зі спеціалістами, на яких покладені відповідні обов’язки, Альона Єфіменко, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькій області розповіла про актуальні зміни до законодавства, що регламентує порядок вчинення реєстраційних дій, а також звернула увагу учасників на різноманітні особливості, які виникають в діяльності органів реєстрації.
??? Важливо: На період дії воєнного стану в Україні запроваджено принцип екстериторіальності надання послуг державної реєстрації актів цивільного стану. Це означає, що будь-який орган державної реєстрації актів цивільного стану за зверненням заявника має надати послуги з реєстрації народження, смерті, шлюбу, не залежно від місця реєстрації такої особи.
P.S. За інформацією управління юстиції в період воєнного стану на Вінниччині ????народилося 2163 дитини та ????уклало шлюб 2270 громадян.