Новини

ВАРТІСТЬ БЛАНКІВ ЗМІНЕНО!

ВАРТІСТЬ БЛАНКІВ  ЗМІНЕНО!
19 вересня, збільшується вартість спеціальних бланків нотаріальних документів??
У зв’язку зі збільшенням виробником вартості закупівлі спеціальних бланків нотаріальних документів????, низкою інших факторів, пов’язаних з обліком та постачанням бланків, які виникли внаслідок військової агресії російської федерації, ДП Національні інформаційні системи вимушене ???? збільшити вартість спеціальних бланків нотаріальних документів. Починаючи з 19 вересня 2022 року, вартість бланка становитиме 25,50 грн з ПДВ*.
?????????Приватні нотаріуси зможуть отримати бланки за попередньою ціною – 16,50 грн – виключно за умови, якщо до 18.09.2022 (включно):
??попередня оплата за бланки надійшла на рахунок ДП «НАІС», а також;
??замовлення стосовно постачання оплачених бланків було отримане ДП «НАІС» одним зі способів, передбачених відповідним договором.
???? Державним нотаріальним конторам/державним нотаріальним архівам відвантаження бланків здійснюється за ціною, що діє на дату відвантаження.
??*ДП «НАІС» внесло зміни до договорів постачання бланків для державних нотаріальних контор/державних нотаріальних архівів, а також приватних нотаріусів, та оновило їх положення в частині вартості бланка. Договори постачання в новій редакції розміщені на офіційному вебсайті ДП «НАІС» та є доступними для ознайомлення в рубриках «Спеціальні бланки», а також «Реєстри» (розділ