Контакти


Ми чекаємо Ваших запитань та звернень.Якщо надсилається документ підписаний електронним цифровим підписом – обов’язково вказати назву акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК), яким видано електронний цифровий підпис (ЕЦП)

Вимоги щодо подачі електронного звернення громадян
Відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” в електронному зверненні також має бути зазначено:
- прізвище, ім’я, по батькові громадянина;
- місце проживання громадянина;
- викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
- електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним;
Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених ч. 1 ст. 7 Закону України “Про звернення громадян”.

Особливості використання електронної пошти: У зв'язку з введенням в дію Указу Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017, рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, вводиться заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів/сервісів на доменах yandex.ru, yandex.ua (у тому числі такі сервіси, як пошта, мапи, перекладач, новини, таксі тощо), а також дочірніх проектів «Яндекса» auto.ru і kinopoisk.ru, до ресурсів/сервісів Mail.ru(www.mail.ru).
З метою належного інформування заявників про розгляд їх звернення, просимо громадян направляти свої заяви (скарги, пропозиції) з поштових сервісів gmail.com, ukr.net .

Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)


Наша адреса:

вул. Володимирська, 91
29000, м Хмельницький, Україна

Телефон/Факс:

+38 (0382) 76-57-49

Email:

info@km.minjust.gov.ua
для звернень громадян у межах Хмельницької області

info@vn.minjust.gov.ua
для звернень громадян у межах Вінницької області

info@zt.minjust.gov.ua
для звернень громадян у межах Житомирської області

Наше місцезнаходження на карті